LV

MŪSU PAKALPOJUMIEsam specializējušies sekojošās aktivitātēs

pr_h82

PR Kampaņas

Mūsdienīgas komunikācijas panākumu atslēga ir integrētā komunikācija. Informācijas telpa kļūst arvien piesātinātāka, tāpēc arvien lielāks izaicinājums ir atrast “brīvu vietu” jaunai ziņai. Lai sasniegtu mērķus, nepieciešama dinamiska un elastīga pieeja plānošanā, kas ļauj informācijas un finanšu resursu ietvaros īstenot efektīvāko integrētas komunikācijas modeli, izmantojot vispiemērotākos informācijas kanālus atbilstoši situācijai.

Mēs parūpēsimies, lai katra PR kampaņas sastāvdaļa atsevišķi un arī tās visas kopā atbalstītu vienotu kampaņas ziņojumu auditorijai saprotamā un pievilcīgā veidā.

lobijs_h82

Lobēšana

Mums ir iespaidīga pieredze individuāla līmeņa darbā ar viedokļu līderiem, stratēģiski nozīmīgu uzņēmumu, institūciju vadītājiem un atslēgas cilvēkiem mediju telpā, kas nodrošina mums iespējas strādāt citā līmenī. Mūsu 15 gadu laikā uzkrātās zināšanas un profesionālo kontaktu tīkls mūsu klientiem ir regulāri nodrošinājuši augstu pievienoto vērtību. Zināšanas un kontakti arī devuši nepieciešamo vērienu daudzu izaicinošu projektu sekmīgā realizācijā.

media_h82

Mediju treniņi

Ikviena ideja ir svarīga, interesanta un “laba”, tomēr tās vērtību publiskajā telpā galvenokārt nosaka veids, kādā tā nonāk līdz auditorijai. Komunikācija ar medijiem ir ļoti svarīga idejas virzības procesa sastāvdaļa. Mums ir svarīgi, lai klienta idejas uzrunā, aizrauj un iedvesmo ne tikai iespējami plašāku mērķauditoriju, bet arī mediju profesionāļus, kuriem ir specifikas prasības pret kontaktu ar citiem. Jūsu pārstāvētā organizācija partnerībā ar BKC komunikācijā sasniegs daudz vairāk, ja pieteiksiet savu dalību mediju treniņos pie mums birojā.

publication_h82

Publikācijas

Svarīgs ir ne tikai saturs, bet arī forma. Mūsu darbā ir būtiski saprast ziņas esenci, lai pēc tam to nodotu tālāk auditorijai saprotamā un pievilcīgā veidā.
Mēs palīdzēsim Jums izstrādāt ilgtermiņa komunikācijas stratēģiju, saprast konkrētās ziņas saturu un ieteiksim visefektīvāko saziņas formu ar auditoriju tādā veidā, lai Jūsu ziņa tiktu sadzirdēta un tam sekotu arī vēlamā auditorijas rīcība.

event_h82

Pasākumi

Dažādiem pasākumiem – vai tās būtu šaurākam speciālistu lokam paredzētas konferences, vai korporatīvās sporta spēles – ir svarīga nozīme komandas lojalitātes stiprināšanā un darbinieku motivēšanā. Atsevišķos gadījumos tie kalpo arī kā papildu katalizators publicitātei medijos.

Ikkatrs pasākums ir neatkārtojams, katram pasākumam ir sava misija. Mums ir pieredze, meistarība un izjūta, kas ļauj ikvienam no mūsu organizētajiem pasākumiem izcelt svarīgāko komunikācijā un palīdz virzīties pa misijas trajektoriju, kas izstrādāta kopīgi ar klientu.

brand_h82

Tēla komunikācija

Uzņēmuma / personas / zīmola tēla (reputācijas) radīšana un uzturēšana ir ilgstošs, prasīgs un darbietilpīgs process. Tas prasa skaidru nākotnes redzējumu, radošu pieeju un iedvesmojošu vīziju. Mēs ļoti labi saprotam zīmolus un mūsu klientu vajadzības, tāpēc piedāvājam vispārdomātākos un iedarbīgākos risinājumus pozitīvas reputācijas būvēšanā.
Savukārt pozitīvs tēls kalpo kā dialogu veicinošs faktors publiskajā telpā, tāpēc ir svarīgi par to regulāri rūpēties, deleģējot šo kompetenci pieredzējušu speciālistu rokās.

briefcase_h82

Iekšējā komunikācija

Izmantojiet savas organizācijas “slēpto” potenciālu! Daudzveidīgas un mūsdienīgas organizācijas darba procesa pamatā ir iekšējā komunikācija. Tas ir veids, kādā uzņēmums vai organizācija sarunājas ar saviem darbiniekiem, savukārt komunikācija ar darbiniekiem ir vistiešākajā veidā saistīta ar darba efektivitātes aspektiem, darbinieku lojalitāti un potenciāli arī ar pašas kompānijas izaugsmes iespējām.
Mūsu speciālisti palīdzēs Jums izveidot uzņēmumā tādu mikrovidi, kas balstīta uz abpusēji uzticamām, draudzīgām un izdevīgām profesionālām attiecībām.

chrisis_h82

Krīzes komunikācija

Ir brīži, kad beznosacījumu atbalstam ir kritiska nozīme. Mēs labi apzināmies, ka ir īpaši momenti, kad palīdzība klientiem var spēlēt izšķirošu lomu viņa reputācijas, funkcionālās un finansiālās veselības nodrošināšanā. Tieši tāpēc krīzes situācijās mūsu pakalpojumi ir pieejami 24 stundas diennaktī. Klienti var būt pārliecināti, ka viņu rīcībā ir uzticams, pieredzējis partneris, kurš nebaidās no pēkšņiem izaicinājumiem un grūtībām.

gift_h82

Sponsorēšana

Izmantojiet iespēju palīdzēt savu mērķu sasniegšanai! Nav noslēpums, ka katra dāvināšana ietver skaļi nepateiktu cerību kaut ko saņemt arī pretī. Sponsorēšana ir lielisks veids, kā nodemonstrēt auditorijai savu aizraušanos, principus un vērtības. Sponsorēšana ļauj arī celt Jūsu pārstāvētā zīmola / uzņēmuma / organizācijas vērtību sabiedrības acīs, bet īstermiņā tā ļauj ģenerēt pozitīvu publicitāti.
Mēs palīdzēsim Jums atrast visracionālāko un visnoderīgāko veidu, kā dalīties savos panākumos ar citiem, palielīties par sasniegto un pašiem justies labi par to.

Vēlaties sadarboties?