LV
Visi projekti

Ripplewood un Citadele apvienošana

2014. gadā tika parakstīta vienošanās par Bankas Citadele 75% kapitāldaļu pārdošanu Ripplewood Advisors LLC (ASV). Banka pēc kvantitatīvajiem rādītājiem ir viena no lielākajām Latvijā un šis darījums kalpo kā indikators investoru uzticībai investīcijām valstī kopumā, kas pēckrīzes periodā bija īpaši aktuāli.

Šī projekta ietvaros BKC tika uzticēta bankas tēla komunikācija un produktu PR kampaņa, kā arī ar Eiro ieviešanu saistītu pasākumu realizēšana ar mērķi akcentēt bankas kompetenci un pieaugošo, nozīmīgo lomu Latvijas ekonomikā.

Citadele kampaņa “Tu esi, tu vari!”

Kopš 2012. gada, uzsākot kustību “Tu esi, tu vari!”, banka Citadele atbalsta Latvijas Paralimpisko komiteju. Plašākas labdarības kampaņas ietvaros 2016. gadā iedzīvotāji tika aicināti ar ziedojumiem atbalstīt šo Latvijas sportistu startu Vasaras Paralimpiskajās spēlēs Riodežaneiro.

Par kustības dalībnieku varēja kļūt ikviens, kas atbalsta šīs idejas un ir gatavs pats ar savu rīcību stiprināt pārliecību par saviem spēkiem.

Esam priecīgi, ka varējām klientam palīdzēt, izstrādājot kampaņas ideju, nodrošinot PR atbalstu dažādām kampaņas aktivitātēm, kā arī organizējot kampaņas ietvaros vairākus nozīmīgus pasākumus.

 

Citadele index pētījums

Jau kopš 2004. gada banka Citadele kopā ar pētījumu centru SKDS katru ceturksni veic Latvijas uzņēmēju aptauju, kurā noskaidro viņu viedokli un noskaņojumu par Latvijā nozīmīgiem procesiem.

Esam priecīgi, ka kopš 2016.gada varējām iesaistīties šī pētījuma popularizēšanā un zīmola attīstībā ar PR atbalstu. Projekta ietvaros organizējam dažādus preses pasākumus netradicionālā stilā un vietās, piesaistot interesantus dalībniekus, veidojam digitālos ielūgumus medijiem un nodrošinām viņu klātbūtni pasākumos, kā arī mūsu pārstāvju dalību dažādās intervijās un diskusiju raidījumos.

Kopš mūsu iesaistes pētījuma popularizēšanā pētījums kļuvis atpazīstamāks un kopā ar klientu plānojam tā turpmāko attīstību un pilnveidi, lai tas būtu aktuāls ne tikai ekonomistiem, valdībai un noteiktai mediju grupai, bet arī iedzīvotājiem.

 

KP6

Jau otro gadu banka “Citadele” un aģentūra kopīgiem spēkiem organizē jauno basketbolistu tikšanos ar spožāko latviešu basketbola zvaigzni – Kristapu Porziņģi jeb KP6.

Ar Aģentūras atbalstu tiek apzinātas Latvijas reģionu lielākās basketbola skolas un to skolēni, lai noskaidrotu labākos, kuriem būs iespēja tikties ar šobrīd spožāko Latvijas basketbola zvaigzni.

Papildus tehniskajam nodrošinājumam un publicitātei, aģentūra palīdz nodrošināt arī pozitīvu atmosfēru un sportisku garu visas dienas garumā. Tas ir liels prieks – redzēt, kā mirdz bērnu acis un just lielisko enerģiju, kas valda zālē.