LV
Visi projekti

Skonto Būve iniciatīva “Miljons foreļu atgriešanās”

2011. gadā tika sākts četrus gadus ilgs projekts ar mērķi sniegt savu ieguldījumu Latvijas zivju resursu atjaunošanā, ko iniciējis uzņēmuma „Skonto būve” valdes priekšsēdētājs un makšķerēšanas entuziasts Guntis Rāvis. Projekta ietvaros katru gadu Gaujā, Daugavā, Braslā un citās Latvijas upēs tika ielaisti 250 000 foreļu mazuļu.

Ar aģentūras atbalstu sociālā kampaņa ar katru gadu pievērsa arvien lielāku sabiedrības uzmanību problēmas aktualitātei, ko apliecina projekta publicitātes palielināšanās nacionālajos medijos četru gadu garumā.

 

Rīgas Kristus Piedzimšanas katedrāles atjaunošanas projekts “SVET”

Projekts “SVET” tika sākts 2002. gadā pēc uzņēmuma “Skonto Būve” un tās valdes priešsēdētāja Gunta Rāvja iniciatīvas. Projekta ietvaros tika atjaunota dievnama fasāde, pabeigti unikālie sienu gleznojumi katedrāles iekšpusē un apgleznota tās aizmugurējās daļas siena. Tāpat akcijas ietvaros tika apzeltīts zvanu torņa kupols un pieredzējušu meistaru vadībā pilnībā no jauna izgatavots 80 kg smagais un 2 metrus augstais krusts.
BKC nodrošināja atjaunošanas projekta publicitāti nacionālajos medijos (88 publikācijas), parūpējās par atklāšanas ceremonijas organizēšanas niansēm un preses konferenci par godu šim valsts mēroga notikumam, kuram ir nozīmīga loma gan Rīgas arhitektūras atjaunošanas, gan sabiedrības integrācijas kontekstā.